KURUMSAL

Firmamızın temelleri 2005 yılında İzmir’de atılmıştır. Başlangıçta kuruluş amacı mobilya sektöründe faaliyet göstermekte olan firmaların hizmetlerinin devamlılığını ve işleyişini kolaylaştırmak adına ham madde ve malzeme tedarik etmekti.

Takip eden yıllarda sektörel ihtiyaçlara karşılık vermek amacıyla yatak, baza ve başlık üretimine başlayan firmamız, amacına daha iyi hizmet edebilmek adına kurumsallık yolunda attığı kararlı adımlar ile Mega Yatak Mobilya Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi olarak 7000 m² kapalı alanda, son teknolojik makineler ve üretim bandıyla faaliyet göstermektedir.

Müşteri odaklı üretim ve hizmet anlayışıyla oluşturduğumuz ürün çeşitliliğini, her bireyin farklı ihtiyaçlarını karşılamak hedefiyle birleştirerek, son teknolojiye dayalı, uluslararası standartlar düzeyinde uyku sistemleri üreterek, toplum sağlığına katkı sağlamak misyonuyla çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

MİSYON

Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak. Etkin iletişim ile tüketicimizle güçlü bir etkileşim kurup müşteri sadakatini sağlamak.

VİZYON

Ulusal ve uluslararası düzeyde rekabet yeteneğine sahip, küresel değerlerle geleneksel kimliğimizi sentezleyerek kendini sürekli geliştiren, teknolojiye hakim, çevreye duyarlı, toplumsal ve etik değerlere sadık kalarak sektörde lider konuma yükselmek. Bireye ve topluma saygılı, hukuka, ekonomik ve ahlaki ilkelere bağlı, sağlık, emniyet ve çevreye duyarlı olarak müşterilerimize en üst seviyede hizmet etmek.

KALİTE POLİTİKASI

Ürünlerimizin ulusal ve uluslararası platformda güvenilir, sağlam ve insan sağlığını tehlikeye sokmayacak şekilde gerekli her türlü kalite ve sertifikasyonu sağlamasını amaçlamaktayız.  Gelişen teknolojik şartlara uyum sağlayarak müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarına zamanında cevap vererek, kalite standartlarımızı sürekli kılarak pazar payımızı ve rekabet gücümüzü arttırmak işletmemizin kalite politikasıdır.